V košíku máte 0 položek
Kurzy
Produkty

Dornova metoda, Breussova masáž


DORNOVA METODA

Dornovou metodou můžeme šetrně ošetřovat páteř a klouby a nesprávně stojící obratle uvádět do správné polohy tlakem palce, aniž bychom poškodili šlachy, vazy nebo svaly. Klouby, u nichž došlo z různých důvodů k vysunutí kostí nebo zvětšení kloubní štěrbiny, jsou správně zasunuty a napraveny. Na kurzu se naučíte narovnávat vysunuté klouby, obratle, i články prstů.

V rámci Dornovy korekční metody se na kurzu naučíte provádět Breussovu masáž páteře,která se používá před a po aplikaci Dornovy metody, na uvolnění všech svalových úponů v okolí páteře a tím se páteř připraví na samotnou korekci.Breussova metoda se používá i samostatně a to při vysunutí meziobratlových plotének.

BREUSSOVA MASÁŽ PÁTEŘE
je speciální masáž sloužící k odstranění bolestí zad hlavně v oblasti páteře a dále uvolnění napětí paravertebrálních svalů a regeneraci meziobratlových plotének. Při masáži používáme třezalkový olej, který vmasírujeme do bolestivých míst, čímž ještě zvýšíme účinnost celé terapie. Tato masáž se používá při Dornově korekční metodě jako příprava paravertebrálních svalů před samotnou korekci jednotlivých obratlů.


Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, minimálně středoškolské vzdělání, pozitivní osobnost!

Místo konání : v našich učebnách, bude upřesněno podle počtu uchazečů.

Cena: 3 000 Kč
Forma platby: převodem.

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Zakončeno certifikátem.


 

Termín: Liberec

 

06.04.-07.04.2024 (so-ne)2dny

 

29.09.-30.09.2024 (ne-po)2dny

 

Přihlásit se na kurz


Další nabízené masérské kurzy v Liberci:

B
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.