V košíku máte 0 položek
Kurzy
Produkty

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž využívá silicové oleje a jejich vůni, působící léčivě na mysl i tělo vnímáním přes lidské smysly. Aromaterapie svým působením na nervový systém pomáhá podporovat imunitu a harmonizovat psychiku, uvolňuje bloky v meridiánech vzniklé stresem a npětím.
Léčivé účinky aromatických bylin jsou známé a využívané již odnepaměti a dnes se po staletém zdokonalování způsobů,jak využívat tyto vlastnosti bylin pro prospěch člověka, naučíte na našem kurzu nejen účinky jednotlivých silic, používání správných kombinací, ale i příjemnou masáž celého těla, která podpoří jejich vstřebání jak kůží pomocí doteků, tak i čichovým ústrojím díky opojné a podmanivé vůni silic. Získáte informace o kontraindikacích a jaké silice použít v daném případě. Osvojíte si základní používání éterických olejů a jejich míchání.
Tato masáž působí, jako každá jiná oboustranně, na masírovaného i maséra, přičemž u této masáži navíc dochází k rychlejšímu a dokonalému sjednocení a harmonizaci energií mezi masírovaným a masérem, právě díky mocné a blahodárné síle aromatických silic a také působením speciálními hmaty na reflexní zóny a meridiány. Aromaterapeutická masáž je dokonalou masáží pro duši i tělo.


Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, i pro laiky, pozitivní osobnost!
Místo konání: V našich učebnách.
Cena:1 900 Kč
Forma platby: převodem.
Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu.
Zakončeno certifikátem
.Termín: Liberec

 

27.01. 2024 (so) 1den

 

22.09. 2024 (ne) 1den

 

Přihlásit se na kurz


Další nabízené masérské kurzy v Liberci:

B
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.