V košíku máte 0 položek
Kurzy
Produkty

Masérský kurz rekvalifikační - Zlín

Masérský kurz: Sportovní masáž - rekvalifikační kurz

Sportovní masáž v rozsahu 150 hod je kurz akreditovaný MŠMT ČR (povoleno pod č.j.:118/2015-50), splňuje všechny požadavky živnostenského zákona pro vydání živnostenského listu: Masérské, rekondiční a regenerační služby. Po složení zkoušky obdržíte certifikát a osvědčení.

Masérský kurz je určen pro zájemce, kteří mají vyšší než základní vzdělání a chtějí se naučit masírovat profesionálně, nebo využít získané znalosti v soukromí. Po absolvování našeho masérského kurzu budete plně připraveni vstoupit do světa masérské praxe a to ne jenom uměním masážních technik, ale i vědomostmi z oblasti anatomie a fyziologie člověka, které můžete využít v nezdravotnických zařízeních, jako jsou hotely, lázně, fitness centra, a jiné regenerační zařízení.

Na kurzu se naučíte vykonávat ruční masáž celého těla ( svalů, kůže, vaziva, kloubů, páteře).
Naučíte se klientovi poradit uvolňovací cvičení na konkrétní svalovou skupinu. Naučíte se, jaké používat masážní přípravky (oleje, emulze, gely), jak zvolit správnou techniku na uvolnění zatuhlých svalů, naučíte se techniku pasivních pohybů v kloubech a použít ji dle potřeby. Naučíte se přizpůsobit intenzitu masáže dle věku, pohlaví, svalové vybavenosti, a aktuálního celkového stavu klienta. Na kurzu se obeznámíte s indikacemi a kontraindikacemi pro sportovní a rekondiční masáž a jak tyto kontraindikace včas postřehnout. Naučíte se,jak a co při kontraindikacích poradit a doporučit klientovi, jaký jiný vhodnější způsob metody nebo masáže použít pro zlepšení jeho stavu. Osvojíte si hygienická pravidla při práci, obeznámíte se ze zásadami první pomoci.

Více o kurzu:
Výuka bude probíhat denně, víkendově. Hodiny budou rozděleny na úseky: teoretická část ve formě přednášek, teoreticko- praktická část a praktická část, které se budou kombinovat v rámci jednoho výukového dne pro lepší znázornění, zapamatování a udržení pozornosti účastníků. Zvláštní den bude vyhrazen pro první pomoc a úrazovou zábranu, a hygienické minimum, které bude přednášet pověřený zdravotník.

Účastníci budou prověřováni průběžně formou testů, příležitostně kladenými otázkami lektorem. Zkoušky budou rozděleny na teoretickou část- testy, a na ústní část. Testy budou hodnoceny bodovým systémem. Při dosažení celkové hodnoty za konkrétní oblast nižší než je minimální hodnota, bude účastník kurzu vyzván k opakování písemné zkoušky v dohodnutém termínu. V případě, že účastník nezvládne praktickou část masáží, bude vyzván k opakování jak praktické části, tak ústní i teoretické části zkoušek.

Výukové předměty:
Anatomie a fyziologie lidského těla, První pomoc a úrazová zábrana, Historie, druhy masáží a jejich účinky, Pomůcky a přípravky pro masáž, Hygienické zásady při práci, Hygiena pracovního prostředí, Pracovní postup, Základní masérské hmaty, Kontraindikace, Indikace, Masáž celého těla-praktická cvičení, Zásady první pomoci.

Podmínky pro přijetí účastníka do vzdělávacího programu:
Věk nad 18 let, SŠ ukončena maturitou nebo výučním listem.
Místo konání: upřesněno bude dle počtu zájemců.

Cena masérského kurzu: 5 700 Kč.
Pro zájemce je tu možnost absolvovat u nás i autorizovanou zkoušku.
KURZ JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT PŘES ÚŘAD PRÁCE

Cena pro zájemce masérského kurzu s individuální formou výuky je 16800kč.

Forma úhrady: převodem.
Učební materiály dostanete na masérském kurzu a jsou zahrnuty v ceně.

Termín: Zlín


(9-17h)

intenzivní kurz (150hodin)


01.08.-20.08.2018

 

Přihlásit se na kurz


Další nabízené masérské kurzy ve Zlíně:

B
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Obuv Scholl za skvělé ceny. Zdravotní obuv Scholl dámská za skvělé ceny. Nejnovější finanční aktuality.
Nový Web s.r.o.