V košíku máte 0 položek
Kurzy
Produkty

Indická masáž hlavy + ušní svíce


Indická masáž hlavy

Jedná se o léčivé ošetření hlavy (vlasové i obličejové části), masíruje se obličej s soustředěním se na trojklaný nerv, dále krk, ramena a horní část trapézového svalu. Tato masáž účinkuje proti stresu, bolestem hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje náš organismus, pomáhá při poruchách spánku a nespavosti, zlepšuje koncentraci myšlení. Zlepšuje funkci imunitního, lymfatického,oběhového a nervového systému. Napomáhá při odstraňování toxických látek a urychluje jejich odtok z těla. Zlepšuje energetické působení v těle. Na kurzu se kromě speciálních hmatů používaných jenom při masáži hlavy naučíte i jak správně dýchat a jak se zharmonizovat s klientem.
Na kurzu se kromě indické masáži hlavy naučíte pracovat i s ušními svícemi, které je velice vhodné aplikovat po indické masáži hlavy k prohloubení účinků masáže a k vnitřnímu uvolnění dutin hlavy.

 

Ušní svíce

Svíce, která je uprostřed dutá, po zapálení působí na principu komínového efektu a "vysává" usazeniny z ucha do svíce. Působení tepla zároveň stimuluje vnitřní mikrosystém ucha a pomáhá uvolnit napětí v hlavě i v těle. Tato metoda se využívá při opakujících se bolestech hlavy, uší, při nadměrné tvorbě ušního mazu, napětí, stresech a pro pocit příjemného uvolnění. Na kurzu se kromě správné aplikace ušních svící, naučíte jaké svíce zvolit, které jsou vhodné a naopak které nevhodné pro aplikaci.

 

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, i pro laiky, pozitivní osobnost!

 

Místo konání : bude upřesněno podle počtu uchazečů.

Cena: 1 300 Kč
Forma platby: převodem
Délka kurzu: 8 hodin

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Zakončeno certifikátem.


 

Termín: Zlín


(9-16h)

 

08.08.2018 (st)1den

 

Přihlásit se na kurz


B
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Obuv Scholl za skvělé ceny. Zdravotní obuv Scholl dámská za skvělé ceny. Nejnovější finanční aktuality.
Nový Web s.r.o.