V košíku máte 0 položek
Kurzy
Produkty

Čokoládová masáž a zábal


Horká čokoládová masáž a zábal s peelingem se dnes využívá ve většině luxusních relaxačních centrech a hotelů jak v kosmetické, tak i v masérské praxi. Čokoládová procedura svým složením působí relaxačně i výživně .Svými detoxikačními(odplavení toxinů a odpadových látek z těla), vyhlazujícími (peeling), výživnými (zábal), uvolňujícími (masáž) účinky se dá zařadit mezi zkrášlující procedury.
Kakao má díky svému bohatému složení příznivý vliv nejen na pokožku, ale i na vnitřní procesy v těle.
Obsahem antioxidantů zabraňuje pronikání volných radikálů do těla, theobromin působí stimulačně na cévní zakončení v kůži, čímž aktivuje látkovou výměnu a v neposlední řadě stimuluje tvorbu dopaminu v mozku a uvolňuje endorfiny a serotonin, tzv.hormony štěstí. Čokoláda obsahuje také vitaminy, aminokyseliny, minerály..

Na kurzu se naučíte masážní techniku s čokoládou, peelingové procedury před masáží, zábalové techniky po masáži, jak si poradit i bez sprchy, vhodné druhy čokolády, jejich příprava a účinky, kontraindikace, použití speciálních kosmetických přípravků pro tuto metodu, kde je koupit a mnoho dalšího...

 

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, i pro laiky, pozitivní osobnost!
Místo konání : bude upřesněno podle počtu uchazečů.
Cena: 1 400 Kč
Forma platby: převodem
Délka kurzu: 8 hodin
Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu.
Zakončeno certifikátem.


 

Termín: Zlín

 

(9-17h)

 

14.08.2018 (út)  1den

 

Přihlásit se na kurz


B
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Obuv Scholl za skvělé ceny. Zdravotní obuv Scholl dámská za skvělé ceny. Zdravotní obuv Scholl - pro přirozený pohyb chodidla.
Nový Web s.r.o.